Thai: ihålig ankarlänk med fasta dekorkulor i 23K guld. Den är 52 cm lång, 4 - 7,1 mm bred och väger 7,6g. (½ baht). Krumelurlås. Stämplad 96,5%. Småbucklor.
Auktnr | SE73.20240404.A16570 |
Utropspris | 4 500 kr |
Aktuellt bud | 4 600 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:01:30 |
Provision | 690 kr |
Frakt | 129 kr |